Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska, Dekanat św. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu. Archidiecezja Częstochowska, Dekanat św. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu. Służba Boża w parafii. 5 Niedziela Wielkiego Postu. 5 Niedziela W. Postu Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. W naszej parafii odbędzie się konkurs palm wielkanocnych. Zapraszamy do udziału w tym konkursie dzieci, młodzież i dorosłych. Dzisiaj III ndz.Gloria in excelsis Deo. Niech.

OVERVIEW

The domain parafiabozegociala.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have examined zero pages within the domain parafiabozegociala.pl and found one website linking to parafiabozegociala.pl.

PARAFIABOZEGOCIALA.PL TRAFFIC

The domain parafiabozegociala.pl has seen alternating levels of traffic through the year.
Traffic for parafiabozegociala.pl

Traffic ranking (by month) for parafiabozegociala.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiabozegociala.pl

STRONA PARAFII W BISKUPICACH OŁOBOCZNYCH

Witamy na stronie internetowej Parafii Rzymsko - Katolickiej w Biskupicach Ołobocznych. Parafia Bożego Ciała Nowe Skalmierzyce. STRONA PARAFII W BISKUPICACH OŁOBOCZNYCH. SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BISKUPICACH OŁOBOCZNYCH. Niech zawita wiosna nad nami,. A nad całym światem - pokój! DZIESIĄTE MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ - JUŻ ZA NAMI.

WHAT DOES PARAFIABOZEGOCIALA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiabozegociala.pl Mobile Screenshot of parafiabozegociala.pl Tablet Screenshot of parafiabozegociala.pl

PARAFIABOZEGOCIALA.PL SERVER

We discovered that a single root page on parafiabozegociala.pl took two thousand three hundred and ninety-one milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider parafiabozegociala.pl not secure.
193.218.152.46

We observed that this website is utilizing the WisePanel Web Server os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain parafiabozegociala.pl has the following in the web page, "Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu." We observed that the website also stated " Archidiecezja Częstochowska, Dekanat św." It also stated " Piotra i Pawła w Zawierciu. Postu Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. W naszej parafii odbędzie się konkurs palm wielkanocnych. Zapraszamy do udziału w tym konkursie dzieci, młodzież i dorosłych."

SEEK OTHER DOMAINS

Polska Parafia Katolicka w Bradford - Kościół w Bradford

Polski sport w Bradford od 1948r. SPOTKANIA SCHOLI W KAZDY PIĄTEK O GODZ. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SCHOLI LUB W CELU PRZYŁĄCZENIA SIĘ PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z P. NATALIĄ GŁOŚNĄ NUMER TELEFONU 07576792292. Mamy nadzieję, że info.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Broku - Parafia Brok

Możesz mnie nie znać, ale Ja wiem o Tobie wszystko. Wiem kiedy siedzisz i kiedy wstajesz. Nawet wszystkie włosy na Twojej głowie są policzone. Ponieważ zostałeś stworzony na mój obraz. We mnie żyjesz, poruszasz się i jesteś.

Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Brusach, najwiekszy kościół na Pomorzu, kościół w Brusach

ODPUST PARAFIALNY MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ. Pielgrzymka do Lichenia dzieci pierwszokomunijnych. Jak co roku z KSM odwiedzamy kapliczki naszej parafii przy których odbywają sie nabożeństwa majowe. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Gminne Obchody Dnia Strażaka. Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią. DYSPENSA NA DZIEŃ 1 MAJA 2015 R.

Parafia NSPJ w Brzeźnicy

Wyjazd dzieci do Wadowic 13. I rocznica Komunii Świętej 2014r. Święcenia kapłańskie oraz Prymicje ks. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej 06. XXXIII Piesza Pielgrzymka Górali na Jasną Górę. KsAdam Fołta - Misjonarz w naszych progach.